رفع ارور Too many connections در اتصال ftp سی پنل

2
0

سلام، من یک هاست سی پنل (Cpanel) دارم، چند با به FTP به راحتی متصل شدم، الان موقع اتصال به FTP با ارور 421 Too many connections (8) from this IP مواجه می شوم، دلیل به وجود آمدن این ارور چیست؟ چگونه می توانم این خطا را در هاست سی پنل رفع کنم؟

  • حسین هراسی پرسیده شده 5 سال قبل
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
1
0

این ارور اغلب در انتقال فایل های حجیم رخ میدهد و دلیل آن تعداد کانکشن بالاتر از حدی است که برای فایل زیلا تعیین شده است یا اینکه به علت باز ماندن کانکشن های ftp هاست می باشد و از انجا که حداکثر کانکشن مجاز برای اتصال به ftp هاست 8 میباش، این ارور نمایش داده می شود.

برای اینکه بتوانید این مشکل را حل کنید ابتدا باید کانکشن های idle را که در این حالت گیر کرده اند را کنسل کنید و از سرور قطع کنید. برای این کار، ابتدا وارد Cpanel خود شوید و در صفحه اول، اگر قالب سی پنل شما قدیمی است از تب Files روی گزینه FTP Session Control کلیک نمایید و اگر قالب سی پنل شما جدید است یک گزینه به نام FTP Connections وجود دارد که روی آن کلیک نمایید.

FTP Connections در واقع اتصال های فعال ftp را نمایش می دهد ، زمانی که فردی که با استفاده از نام کاربری و رمز عبور وارد یکی از اکانت های ftp می شود ، در این قسمت ورود آن فرد گزارش می شود و مدیر هاست می تواند از ادامه فعالیت آن جلوگیری کند.

بعد از کلیک روی FTP Connections یا FTP Session Control در صفحه جدید لیستی از کانکشن های اف تی پی را مشاهده خواهید کرد. برای غیر فعال نمودن انها بر روی گزینه DISCONNECT کلیک کنید تا کانکشن مدنظر غیر فعال شود.

بدین ترتیب تعداد کانکشن ها از 8 اتصال به تعداد کمتری کاهش پیدا خواهد کرد و مشکل مربوط به ارور فوق الذکر حل شده و شما می توانید به راحتی به اف تی پی سرور در صورت عدم وجود مشکل دیگر متصل شوید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت