مشاهده خطاهای سایت در هاست Cpanel

2
0

سلام، من هاست سی پنل دارم، چگونه می توانم error_log های مربوط به سایت خودم را از داخل هاست Cpenel نگاه کنم؟

  • فائزه نظری پرسیده شده 5 سال قبل
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
1
0

سلام دوست عزیز، .خطاها در هاست سی پنل به دو صورت قابل دسترسی هستن یکی قسمت Errors در Cpanel و یکی هم فایل error_log هست.

  • روش اول: برای مشاهده فایل error log وارد Cpanel خود شوید و در همان صفحه اول از قسمت METRICS گزینه Errors را انتخاب نمایید. میتوانید در این صفحه لیستی از 300 خطای آخر سایتتان را مشاهده کنید. این خطاها جهت پیداکردن لینک های شکسته سایتتان و یا فایل های از دست رفته، می تواند مفید باشد.
  • روش دوم: خطا ها در هاست Cpanel در فایلی به نام  error_log  در مسیر سایت یا مسیر اسکریپت ذخیره می شوند. برای مشاهده این فایل پس از ورود به سی پنل وارد File Manager شوید. سپس از طریق مسیر نصب سایت (public Html) یا اسکریپ فایل error_log را پیدا کنید که خطاهای سایت داخل آن ذخیره شده است. و اگر سایتتان خطای php داشته باشد می توانید لیست خطاها را بر اساس تاریخ مشاهده و بررسی کنید، جهت مشاهده ی خطاها بر روی فایل error_log کلیک راست کرده و گزینه view را انتخاب کنید.

در برخی موراد این فایل در هاست بسیار حجیم شده و تمام فضای هاست شما را اشغال می کند در این صورت شما میتوانید فایل error_log را حذف نمایید و مجددا یک فایل با همین نام در هاست ایجاد کنید .اگر نیاز به بررسی این فایل ندارید، می توانید دسترسی فایل error_log را روی 000 قرار دهید تا فایل حجیم نشود.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت