مشکل تمام شدن پهنای باند در دایرکت ادمین

1
0

من یه سرویس هاستینگ دایرکت ادمین دارم و یکی از یوزرها و سایت هام ارور bandwidth limit reached for this site می دهد، این مشکل را چگونه رفع کنم؟

  • امررضا حسین زاده پرسیده شده 4 سال قبل
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
1
0

در هاست‌های اشتراکی هر کاربر نیاز دارد که مصرف پهنای باند خود را مدیریت کند. گاهی یک سایت بازدید چندانی ندارد اما به علت یک لینک پر بازدید پهنای باند هاست در مدت کوتاهی تمام می‌شود. ارور bandwidth limit reached for this site زمانی بروز می‌کند که شما از یک هاست با پهنای باند محدود استفاده می‌کنید و سایت شما به دلیل داشتن کاربر و بازدید کننده زیاد و یا قرار دادن فایل‌هایی برای دانلود در سایتتان و شاید فایل‌های سنگین هنگام لود وب‌سایت باعث اتمام این پهنای باند محدود شده و به صورت اتوماتیک سایت شما بسته خواهد شد.

در Directadmin برای تغییر محدودیت پهنای باند وب‌ سایت خود باید ابتدا از بخش Admin وارد قسمت Reseller Level شوید و سپس با انتخاب گزینه Manage User Packages مشکل bandwidth limit reached for this site را حل کنید. به این نکته دقت کنید که اگر شما یک کاربر معمولی هستید که فقط یک هاست برای سایت خودتان تهیه کردید و هیچ‌گونه دسترسی به پنل ادمین کنترل پنل Directadmin خودتان ندارید باید این مشکل را از طریق شرکت ارائه دهنده هاستتان رفع نمایید.

البته این را هم در نظر داشته باشید که پهنای باند در ابتدای ماه میلادی صفر می شود و از صفر دوباره می توانید استفاده نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت