مشکل login شدن به Cpanel

پاسخ داده شده
2
0

سلام، من از طریق آدرس سایتم و با پورت های ورود به سی پنل نمی تونم وارد سی پنل خودم بشم و محیط لاگین Cpanel رو برام نمیاره. مشکل از چه چیزی می تواند باشد؟

  • پریناز حسن پور پرسیده شده 5 سال قبل
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
بهترین پاسخ
1
0

این مشکل معمولا به دو دلیل به وجود می آید.

دلیل اول: بعضی وقت ها شما از طریق سایت  و با استفاده از پورت yourdomain:2083 وارد حساب کاربری خود شوید، اما ناحیه ورود به سی پنل و صفحه لاگین (login) را باز نمی کند. این مشکل معمولا زمانی رخ می دهد که DNS های سایت خود را تغییر نداده اید و یا اینکه تغییر داده اید ولی این تغییرات هنوز در اینترنت یه طور کامل پخش نشده است. تا زمان رفع این مشکل باید صبر کنید و در این مدت برای دسترسی به هاست خود می توانید از طریق آی پی وارد شوید. برای این منظور بعد از آدرس آی پی هاست خود، مانند عبارت بالا پورت سی پنل را وارد می کنید. مثال: 192.1.1.1:2083

دلیل دوم: بعضی اوقات مشکل به این صورت است که شما نه از طریق آدرس دامنه خود و نه از طریق آی پی نمی توانید وارد صفحه لاگین هاست خود شوید. در این حالت توجه داشته باشید که مشکل از بلاک شدن آی پی کاربر در فایروال سرور است. برای رفع این مشکل یا باید آی پی اینترنت خود را تغییر دهید، یا اینکه با مدیریت هاست خود تماس بگیرید تا آی پی شما را از لیست بلاک فایروال سرور خارج کند.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت