تنظیمات و تغییر نسخه php در سی پنل

1
0

سلام، من هاست سی پنل دارم و الان می خواهم هم ورژن php را در هاست تغییر دهم و هم اینکه برخی تنظیمات را در php خودم انجام دهم، ممنون می شوم از کارشناسان شتاب هاست که من را راهنمایی کنند که چگونه این کار را انجام دهم؟

  • مریم پرسیده شده 4 سال قبل
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
1
0

تغییر نسخه php هاست قابلیتی هست که در هاست های سی پنل (چه از شتاب هاست گرفته باشید چه از شرکت دیگر) وجود دارد. برای تغییر ورژن php و انجام تنظیمات php در هاست cpanel ابتدا وارد کنترل پنل هاست سی پنل (Cpanel) خود شوید از صفحه اصلی پنل خود از قسمت software and services برروی select php version کلیک کنید.

در صفحه باز شده می توانید ورژن php خود را تغییر داده و همچنین ماژول های php را فعال یا غیرفعال نمایید، بعد از انتخاب ورژن و فعال و غیر فعال کردن ماژول های مورد نظر برروی گزینه set as current کلیک کنید تا تغییر ورژن انجام شود و در پایین صفحه بر روی save کلیک کنید تا تغییرات اعمال شده در اکتنتشن و ماژول ها ذخیره گردد.

در همان صفحه تنظیمات extention شما گزینه دیگری به نام switch to php setting دارید که می توانید با زدن این گزینه لیست تنظیمات مورد نظر برای php.ini را مشاهده و آن را تغییر دهید. در صفحه باز شده هر کدام از موارد را مطابق با نیاز برنامه خود ویرایش و سپس روی گزینه save کلیک کنید.

امیدوارم با توضیحات داده شده بتوانید ورژن php خود را در هاست cpanel تغییر داده تنظیمات لازم را انجام دهید. اگر هر سوال دیگری داشتید می توانید با کارشناسان شتاب هاست مطرح نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت