اتصال به ویندوز سرور با ریموت دسکتاپ

1
0

سلام، چگونه به سرور مجازی خودم که ویندوز سرور 2008 روی آن نصب است متصل شوم؟ آیا روش های اتصال به ویندوز سرور های ورژن مختلف، متفاوت هست؟

  • امررضا حسین زاده پرسیده شده 4 سال قبل
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
1
0

سلام، ابتدا به سوال دومتان پاسخ می دهیم، مهم نیست که شما از چه نسخه ای از ویندوز استفاد می کنید، برای همه ورژن های ویندوز نحوه اتصال تقریبا به یک صورت است.

ریموت دسکتاپ ( remote desktop connection ) از برنامه های اصلی ویندوز محسوب می شود و از طریق آن می توانید سرور خود را کنترل نموده و به ویندوز سرور خود متصل شوید. اگر مشخصات و اطلاعات سرور خود را در دست دارید از طریق مارحل زیر می توانید به ویندوز سرور خود متصل شوید.

ابتدا باید نرم افزار Remote Desktop Connection را اجرا کنیم برای این کار یا در پنجره run ویندوز خود عبارت mstsc.exe را وارد کرده و روی گزینه OK کلیک میکنید و یا اینکه از طریق منو Start عبارت Remote Desktop Connection را جستوجو کرده و برنامه رو پیدا کرده و باز میکنید.

بعد از اجرای ریموت دسکتاپ، در  صفحه ای که باز میشود، در بخش computer باید IP سرور مجازی که تهیه کردید رو وارد کنید و connect شوید.

در قسمت User Name نام کاربری خود را وارد می‌کنید که به صورت پیش‌فرض در بار اول Administrator است. سپس کلمه عبور خود را وارد نموده و گزینه ok را انتخاب نمائید. اکنون به ویندوز سرور خود متصل شده اید و می توانید از آن استفاده کنید.

نکته مهم: پیشنهاد می کنیم حتما پسورد اولیه که موقع خرید سرور ست شده است را تغییر دهید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت