پهنای باند

0
0

سلام آیا تعداد حجم دریافتی یا ارسالی همزمان موبوط به پهنای باند میشه ؟
اگه مثلا 100 تا 300 کاربر همزمان یک اطلاعات با حجم 1کیلو بایت رو بخوان از دیتابیس آنلاین بخونن یا ارسال کنند هاست آیا جوابگو خواهد بود ؟
منظورم همزمانی هست .

  • samir پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

سلام، دوست عزیز اینکه کاربران هاست همزمان یک تعدادی اطلاعات را به دیتابیس ارسال کنن یا بخونن ارتباطی به میزان پهنای باند نداره، هر خواندن دیتا یا ارسال دیتا بستگی به کد نویسی شما که چه مقداری از منابع هاستتان (مثل رم و … ) را مصرف می کند، هرچقدر این کد نویسی استاندارد باشد حجم بیشتری می توانند این کار را بکنند، ولی اگر منظورتان این است که خواندن از دیتابیس و ارسال اطلاعات به دیتابیس از طرف کاربر هر دو جز پهنای باند محسوب می شوند؟ بله هر دو، هم دریافت اطلاعات در سایت و هم ارسال اطلاعات از سایت هر دو جز حجم پهنای باند محسوب می شود

0
0

ممنون . نه منظورم این هست که مثلا در یک سیستم ثبت نام کاربر یک php کاملا ساده را در نظر بگیرید که اطلاعات کاربر مثل نام و ایمیل رو میگیره و بعد از بررسی اگر قبلا بود میگه 0 و اگر نباشه در جدول ثبت میکنه و میگه 1 .

حالا اگر همزمان 100 یا 300 نفر همین php رو درخواست بدن آیا هاست پاسخگو خواهد بود ؟ اگر پاسخگو نباشه چه اتفاقی میفته ؟ کلا سایت خزاب میشه یا نه اون لحظه از دسترس خارج میشه و بعدا و با پایین اومدن تعداد باز اجرا میشه ؟

در واقع تعداد یکی Entry Process و Process هاست چقدر هست ؟

بازم ممنون از پاسخگویی تون.

  • samir پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

بله هاست پاسخگو هست، نکته اولی اینکه اگر بیش از حد باشد برای همان لحظه سایت از دسترس خارج می شود و آسیبی به اطلاعات شما نمی رسد، نکته دوم اینکه این گزینه که چند نفر پاسخگو است هیچ ارتباطی به میزان پهنای باند ندارد.

نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت